LIERAC BODY SLIM Koncentrat modelujący 200ml

LIERAC BODY SLIM Koncentrat modelujący 200ml

Lierac Paris jest marką kosmetyczną z Francji, tworzącą jedne z najlepszych preparatów przeciwko starzeniu oraz innym defektom urody. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1975 roku i postawiło sobie za cel łączenie zmysłowości typowej dla francuskiego stylu ze skutecznością w działaniu. Laboratoria Lierac Paris mają opinię innowacyjnych, bezpiecznych i efektywnych.

Koncentrat modelujący z serii LIERAC BODY SLIM, jest kosmetykiem dedykowanym do walki z cellulitem oraz do wspierania procesów wyszczuplających organizmu. Jego wielofunkcyjność opiera się dodatkowo na działaniu drenującym. Jego niezwykle wyrafinowany kompleks czynników biolaboratoryjnych, eliminują produkty rozpadu tłuszczów oraz toksyny, oraz wypierają niepotrzebną organizmowi wodę.

Dzięki temu wspaniale modelują sylwetkę i zapewniają jędrność i naturalny powab skóry. Ciało przestaje straszyć nieestetycznymi zagłębieniami cellulitowymi, obrzękami i zmęczoną cerą.

Za takie efekty odpowiada:

– WTB System  mieszanka peptydów biotechnologicznych z kwiatem lotosu i wierzbą białą, to chroniony patentem dwuprocentowy kompleks, inicjujący zmianę komórek tłuszczowych białych (magazynujących tłuszcz) na brązowe (spalające tłuszcz) i usuwający z tych ostatnich złogi tłuszczowe.

Aktywna kofeina 10%, ma udowodnione działanie przeciwcellulitowe i modelujące sylwetkę, uwalnia się do komórek stopniowo, biorąc udział w procesach lipolitycznych i przyspieszając czyszczenie adipocytów z tłuszczu.

Ekstrakt z czarnego bzu będący czynnikiem drenującym komórki z nadmiaru wody.

Stosowanie: Dla zauważalnego efektu należy aplikować codziennie, co najmniej przez 14 kolejnych dni (potwierdzone w badaniach klinicznych z użyciem pomiarów). Ponadto w badaniu jakościowym, samoocena testerek potwierdziła 100% redukcję objawów cellulitu, 96% wyszczuplenie okolicy bioder i ud oraz w 93 % stwierdziło polepszenie jędrności skóry. (badanie z udziałem 29 kobiet)

Opakowanie: 200ml

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *